Du har inte javascript påslaget. Det innebär att många funktioner inte fungerar. För mer information om Vinnova, ta kontakt med oss.

Life science delegation till BIOKOREA 8-10 maj 2024 - Resebidrag!

Seoul, Korea fre 15 mar

Vinnova tillsammans med Sveriges ambassad i Seoul samarbetar med Business Sweden och SwedenBio för att organisera en svensk life science-delegation till Korea i samband med BIO KOREA 2024 den 8-10 maj.

Evenemanget är Sydkoreas största life science-evenemang under året och kommer att locka investerare, företag, akademiker och representanter för offentlig sektor.

Mer information

För mer information om aktiviteten och om möjlighet till resebidrag kontakta kim.silvasti@vinnova.se innan 14 mars då deadline för att uttrycka intresse är 15 mars kl 17:00.

BIO KOREA 2024

Ibland fotograferar eller filmar vi på våra aktiviteter. Om du inte vill vara med på bilder eller filmer, kan du meddela detta när du kommer till oss.

Läs mer om hur vi lagrar och behandlar dina personuppgifter.

Missa ingenting - följ oss i våra nyhetsbrev och kanaler

Vi berättar om spännande innovationer, finansiering, evenemang och om hur din organisation kan bli mer innovativ.

Prenumerera på nyhetsbrev och följ oss i våra kanaler

Senast uppdaterad 12 mars 2024