Du har inte javascript påslaget. Det innebär att många funktioner inte fungerar. För mer information om Vinnova, ta kontakt med oss.

Frågestund & matchmaking för Affärsmodeller för hållbara skogsbaserade näringar

Arrangör: Vinnova
Digitalt mån 16 jun 2025 kl. 09:30-11:30

Vinnova finansierar projekt som utvecklar hållbara affärsmodeller för skogsbaserade näringar och analyserar hållbarhet ur ett livscykelperspektiv. Välkommen på digital frågestund och matchmaking!

Frågestund och match making

Den digitala frågestunden mellan kl 9.30-10.30 är till för dig som vill ställa frågor om utlysningen Affärsmodeller för hållbara skogsbaserade näringar.

Frågestunden följs av ett matchmaking-mingel mellan 10.30-11.30, med syftet att träffa andra aktörer i skogsvärdekedjan.

Formatet ger mycket tid till dialog i smågrupper, där du väljer fritt vilka teman som intresserar dig och vilka aktörer du vill ha kontakt med fortsatt.

Delta på Frågestunden

Klicka för att ansluta till frågestunden.

Anmälan till match making

Anmäl dig till match making

Aktuell utlysning

Utlysning - Affärsmodeller för hållbara skogsbaserade näringar

 

Ibland fotograferar eller filmar vi på våra aktiviteter. Om du inte vill vara med på bilder eller filmer, kan du meddela detta när du kommer till oss.

Läs mer om hur vi lagrar och behandlar dina personuppgifter.

Frågor?

Senast uppdaterad 3 juni 2025